Selamlar,

Öncelikle size biraz Stubridge’i, sonra da kendimizi anlatalım. Stubridge üniversite öğrencilerinin ders gruplarında sınıf arkadaşlarıyla tanışıp, sosyalleşebildiği ve not paylaşıp bulabildiği bir mobil uygulamadır. (incelemek ve indirmek istersen www.stubridge.com/install)

İki arkadaşın (Batuhan Karakuş ve Sarp Keskin) girişimiyle başlayan, Emrah Kaya’nın sektör bilgisi, Garen Agbulut ve Arden Olgundemir’in ürün yazılımı yaratıcılıklarıyla devam eden, Doruk Armağan’ın üniversitelerde büyüttüğü ve her geçen gün daha da büyüyen bir ekip ile, siz üniversite öğrencilerinin okul hayatlarınızı değiştirmeyi ve kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Orkestramızın medya içeriklerini yaratan Nayad Dursun’u ve tabii ki üniversitelerdeki öğrenci takımlarımızı (stuteam) unutmuyoruz, en büyük destek onlardan.

Şu sıralar İş Bankası ve Kolektif House ortaklığında yürütülen Workup Girişimcilik programındayız (workup.ist). Burada birbirinden değerli danışmanlar ile birebir işimizi geliştiyor, hızlanıyor ve büyüyoruz.

Her ay ekibimiz ve dostlarımızla beraber yaptığımız Black Day etkinliğimizden bir kare.

Biz kendimizi Stubridge adını verdiğimiz girişimimizin içinde koşuştururken bulmuş bir grup insanız kısacası. Rahat insanlarız. Konuşkanız, paylaşmayı, öğrenmeyi, öğretmeyi, birlikte hareket etmeyi seviyoruz.

Neler yapıyoruz merak ediyorsan sosyal medya hesaplarımızdan (instagram.com/stubridgeapp, facebook.com/stubridgeapp, twitter.com/stubridgeapp) ve artık mediumdan da bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca ofisimiz sizlere hep açık bekleriz. En kötü biz sizi üniversitenizde buluruz 🙂

Şimdilik görüşmek üzere,

Stubridge Ailesi