Merhaba Stubridge’e hoşgeldin!

Stubridge aynı dersi aldığın insanlarla iletişimini sağlayan sosyal ağdır. Derslerini seçtikten sonra;

Ders Duvarı’nda konuşma başlatarak diğer dersi alanlara bildirim gitmesini sağlayabilirsin.

‘’Midterm tarihi ne zaman?’’ , ‘’Final’de hangi konulardan sorumluyuz?’’

Veya

‘’ x konu bu sınavda çıkacak mı?’’

Gibi sorular sorarak etkileşime başlayabilirsin.

Seninle aynı dersi alan insanları görebileceğin sayfa.

Tanıdığın tanımadığın kim varsa burada olabilir. Gerçekte bu dersi almıyor ama meraktan da girmiş olabilir. Profillerine bak kim olduklarını öğren, tanış.

Notların görüntülendiği sayfa. Notlar yüklendiğinde öğrencilere bildirim gider.

Her vize ve final yaklaştığında peşinden insanlar mı koşturuyor? ”Stubridge’de paylaştım ordan bakarsın cınım” de ve arkadana yaslan. Paylaştığın her not o dersin içerisinde arşivlenir ve senden sonra gelenler faydalanabilir.

Stubridge ile sabahlayan kullanıcılarımız var. Paylaşılan notlardan anında bildirim alarak yaşadığın o ”ohh be” anını çok iyi biliyoruz.

Nasıl not paylaşabilirim?

Derse girdikten sonra not sekmesine gelip not yükle butonuna tıklayıp notlarınızı yükleyebilirsiniz. Notları çektikten sonra not başlığı ve dersinizi seçtikten sonra 60 sayfaya kadar 1 dakika içinde sisteme yükleyebilirsiniz 🙂

Notlar nasıl uygulamada olmayan insanlarla paylaşılır?

Stubridge üniversitemde daha aktif nasıl kullanabilirim?

Daha fazla kullanıcı daha fazla paylaşım demektir. Her gün Stubridge’i daha fazla kişiye ulaştırmak için çabalıyoruz fakat arkadaşlarını Stubridge’e davet ederek en büyük katkıyı sen yapabilirsin!

  • Her dersin içinde sınıf arkadaşları sekmesinde arkadaşlarını davet et seçeneği göreceksin. Oradan alacağın indirme linkini istediğin her yerden paylaşabilirisin.

  • Stubridge içerisinde bulunan tüm notların web sayfasında görüntülenebilen linkleri vardır. Yukarda bahsettiğimiz gibi bu linkleri WhatsApp, Facebook, Twitter, Mail, SMS artık aklınıza ne geliyorsa oradan paylaşabilirsiniz:)

Sorularınız ve geri bildirimleriniz için info@stubridge.com 🙂

uygulamayı hala indirmediysen: www.stubridge.com/install